Uw partner voor uw klimaatoplossing

Team Engeltherm

Het hele jaar een goed binnenklimaat. Daar gaan we iedere dag voor met ons specialisme in airconditioning, warmtepompen en WTW ventilatie.

We geloven in korte lijnen, dat is voor iedereen prettig! Kiest u voor Engeltherm, dan is onze technisch adviseur vanaf het eerste advies tot de uiteindelijke oplevering van een perfect functionerend klimaatsysteem betrokken en uw directe aanspreekpunt. Uw partner in maatwerk, met aandacht voor uw energielabel en de subsidiemogelijkheden.

Ons team staat voor u klaar vanuit onze drie locaties, waarmee we landelijke dekking bieden. Ontmoet ons team hieronder direct!

Ons team

airconditioning en warmtepomp specialist engeltherm

Engeltherm Montfoort

Direct de juiste gesprekspartner

Corné

Verkoop (owner)

corne@engeltherm.nl

Mathijs

Verkoop (owner)

mathijs@engeltherm.nl

Anouk

Officemanager

anouk@engeltherm.nl

Marvin

Projectleider

marvin@engeltherm.nl

Valentijn

Werkvoorbereider

valentijn@engeltherm.nl

Wouter

Servicecoördinator

wouter@engeltherm.nl

Mitchell

Onderhoud coördinator

mitchell@engeltherm.nl

Bianca

Administratie & Secretariaat

secretariaat@​engeltherm.nl

Danielle

Administratie & Secretariaat

secretariaat@​engeltherm.nl

Cris

Administratie & Secretariaat

cris@engeltherm.nl

Jan

Verkoop (owner)

jan@engeltherm.nl

Ruud

Verkoop, Projectleider en Servicecoördinator

ruud@engeltherm.nl

Beau

Agnes

Office manager & Onderhouds­coördinator

agnes@engeltherm.nl

Marit

Secretariaat en ondersteuning

marit@engeltherm.nl

Kees

Verkoop (owner)

kees@engeltherm.nl

Wijnand

Verkoop & Service

wijnand@engeltherm.nl

Madelon

Office manager

madelon@engeltherm.nl

Bianca

Engeltherm Group

Lex

Manager & Owner

Andrea

Manager

Projecten

Benieuwd naar onze projecten?